Pracownia krawiecka

Istotą naszej codziennej pracy jest krawiectwo miarowe, które cechuje najwyższą jakością zarówno materiałów jak i wykończenia. Wszystkie tworzone przez nas ubrania są tworzone dla jednostki przez jednostkę, trzymając się tego założenia tworzomy osobny i niepowtarzalny wykrój dla każdego klienta.

Szyjąc garnitury wykorzystujemy od lat sprawdzone, tradycyjne metody z domieszką nowoczesności. Proces tworzenia garnituru rozpoczyna się od spotkania z klientem, od którego pobieramy miarę oraz ustalamy wytyczne co do wyglądu ostatecznego ubioru. Kolejnym krokiem jest wykrojenie poszczególnych części garnituru a następnie szycie. W trakcie procesu szycia staramy się zorganizować dwa lub trzy spotkania z klientem na tzw. "przymiarkę".

Szycie garnituru to przede wszystkim ręczna praca wspomagana przez szycie maszynowe. Takie elementy garnituru jak: kieszenie, klapy, kołnierz czy rękawy wymagają znajmości tradycyjnych metod szycia oraz niebywałych umiejętności. 

Połączenie tradycyjnych metod krawiectwa z nowoczesnymi metodami obróbki modnych materiałów pozwala na stworzenie niepowtarzalnego ubioru. 

W krawiectwie bespoke poza niebywałymi umiejętnościami wymagane są również niezbędna urządzenia. W procesie tym niezastąpione jest tradycyjne krawieckie żelazko, które pozwala ukształtować odzież oraz dopasować ją do sylwetki.

Wykończenie garnituru to wyłącznie kunszt i ręczna praca krawca. Brzegi zarówno marynarki i spodni obszywane są recznie podobnie jak dziurki i guziki. 

Garnitur po przejściu takiego procesu tworzenia w naszej pracowni wisi na manekinie i odpoczywa, czekając na Ciebie. 

Nasza pracownia oferuje naszym Klientom całkowitą swobodę co do wyboru rodzaju ubrania, kroju, materiałów czy dodatków. Działamy po to aby w miarę możliwości zmaterializować Twoją wizję ubioru.

 

 Tworzymy ubrania na każdą okazję.

  • Do pracy 
  • Na wieczór 
  • Ślub i wesele 
  • Na estradę